Головна Відгуки

Відгуки

4,9
на основі 26 оцінок
26 відгуків опубліковано
Олександра
Атоксіл гель 20

Подобається, що можна взяти із собою кілька стіків і не носити всю упаковку.

Мирослав
Атоксіл гель 20

Дуже зручний у прийомі формат і нормальний смак – це для мене важливо.

Валерія
Атоксіл Гель ПЕЧІЯ

Гостра їжа, постійні кава-брейки, стрес – мій шлунок просто не витримував цього. Цей гель допомагає тримати себе в формі і не відволікатися на біль.

Софія
Атоксіл гель

Мені подобається, що немає неприємних відчуттів після прийому і гель має приємний смак.

Богдана
Атоксіл гель

Формат стіків просто ідеальний. Не займають місця й не переживаєш, що щось розіллється.

Аліса
Атоксіл Гель КІДС

Смак приємний, дитина не випльовує, а головне , що він швидко знімає дискомфорт.

Юрій
Атоксіл Гель ПЕЧІЯ

Прокинувся о другій ночі від печії. Намацав на тумбочці стік, випив навіть не встаючи з ліжка – швидко заснув як немовля.

Мар'яна
Атоксіл гель

Після важкої їжі завжди був дискомфорт і важкість. Атоксіл Гель виручає!

Іван
Атоксіл Гель ПЕЧІЯ

Знаю, що шкідливо, але часто вечеряю на ніч гострого. Щоб не прокидатися від печіння в грудях, то цей гель для мене чудове рішення.

Перегляньте інформацію про препарат, інструкції та формати випуску.

Дізнатися більше

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я